logo

DJ na wesele

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu, zagraniu i poprowadzeniu dziesiątek uroczystości weselnych oraz mojej pasji jaką jest muzyka gwarantuje Państwu imprezę na najwyższym poziomie zarówno zawodowym, artystycznym jak i technicznym. Oferuje Usługi klasy premium.
Każde wesele to dla mnie wyzwanie. Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie poznając na spotkaniu oczekiwania względem imprezy oraz preferencje muzyczne. Każde wesele jest inne… 

Inni Państwo Młodzi, inni Goście, inny lokal. Moim zadaniem jest dopasować program imprezy oraz muzykę do każdych warunków i oczekiwań.
Każda Para Młoda pyta „jaka będzie muzyka?”… Ja gram dla Młodych i Państwa Gości ! Przed imprezą proszę o przygotowanie utworów, które lubicie Wy wasze Rodziny i Znajomi. Podczas zabawy spełniam wszystkie prośby muzyczne. 

Jako jeden z nielicznych Dj-ów posiadam bardzo bogatą oryginalną, legalną dyskografię. Większość Dj-ów gra z nielegalnych plików MP 3 oraz nielegalnie skopiowanych płyt CD łamiąc w ten sposób ustawę o prawach autorskich. Dzięki temu impreza nie zostanie przerwana przez kontrolę takich instytucji jak np. ZAiKS.
Na Państwa życzenie przeprowadzam zabawy i konkursy, dla Gości weselnych oraz Państwa Młodych zawsze na poziomie i dopasowane do Państwa oczekiwań. Zastosowany sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy dostosowany jest do sali na której odbywa się impreza. Spełniam wszystkie prośby, a oprawa oświetleniowa może pomóc wydobyć piękno dekoracji lokalu.
Jeżeli podpiszą Państwo umowę ze mną to na imprezie będą ja, a nie mój zastępca! Niektórzy Dj-e praktykują takie podejście do Klienta, podpisując kilka umów na jeden termin !

Służę Państwu moim doświadczeniem, nie tylko jako DJ i prowadzący, ale również pomocą przy: logistyce całej uroczystości, przy wyborze sali, fotografa, kamerzysty, zorganizowaniu profesjonalnego kącika dla dzieci, dekoracji itp.
© 2023 | DJ Wojtek | Wszelkie prawa zastrzeżone
DJ WOJTEK. Najlepszy DJ na Wasze wesele! Wesele inne niż wszystkie!

Telefon : 506 198 845

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram