Atrakcje na wesele

Napisane przez DjWojtek13 grudnia 2021

Atrakcje na wesele


Dzisiejsze wesela obfitują w rożne atrakcje i niespodzianki przygotowane przez Państwa Młodych dla swoich Gości.Zawsze powtarzam, że bez tych "dodatków" można się obejść i tak będzie super zabawa ale jednocześnie, każde dodatkowe urozmaicenie będzie miłym akcentem, wzbogaci scenariusz wesela, doda mu rangi i na końcu fotograf i kamerzysta będzie miał więcej pola do popisu. 

Fotobudka na wesele 


Najbardziej popularną atrakcją na jaką decydują się Młodzi jest fotobudka o ciężki dym na pierwszy taniec. Obecnie większą popularnością cieszy się nowocześniejsza wersja fotobudki jaką jest Foto Lustro. Różni się tym, że można się w niej przeglądać przed wykonaniem zdjęcia, ma większe gabaryty, jest ciekawsza pod względem eststycznym, wzbudza większe zainteresowanie wśród Gości. Istnieje przekonanie, że ustawienie tej atrakcji powoduje, że Goście tłumnie udają się do miejsca gdzie jest ona ustawiona i parkiet jest pusty. Nic bardziej mylnego. Należy dokładnie poinformować Gości jaki będzie czas ekspozycji, że każdy zdąży zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, kolejno zapraszać Gości na przykład numerami stołów. Uważam, że ta atrakcja to fajny pomysł na urozmaicenie swojego wesela. Jeżeli dodatkowo ja prowadzę wesele a korzystają Państwo z mojego urządzenia to zawsze staram wykorzystać gadżety z fotobudki do przeprowadzenia zabawy z ich udziałem. Zawsze z tego wychodzi ciekawa i kolorowa forma dodatkowej zabawy.


Ciężki dym na pierwszy taniec lub inaczej "taniec w chmurach" to również bardzo częsta atrakcja. Tym razem polega ona na urozmaiceniu pierwszego tańca poprzez zastosowanie wytwornicy ciężkiego dymu.Posiadam nowoczesne urządzenie oparte na bazie suchego lodu dzięki temu nie włącza się czujki dymu w lokalu weselnym.Ciężki dym można dodatkowo okrasić fontannami zimnych ogni, które są przeznaczone do użytku wewnętrznego.

Iluzjonista na weselu 


Na wesele można zaprosić iluzjonistę, który wykona pokaz iluzji a następnie może podchodzić do stołów i przy nich "czarować" Państwa Gości różnymi sztuczkami.

Pokaz sztucznych ogni 


Niekiedy organizatorzy decydują się na pokaz sztucznych ogni. Jeżeli istnieje taka możliwość w obiekcie gdzie jest organizowane wesele, zaprasza się Gości wieczorem na zewnątrz lokalu na pokaz.Sugeruje żeby, pokaz przygotowała profesjonalna firma, która się takimi pokazami zajmuje. Tylko wtedy można być pewnym bezpiecznego pokazu, oraz będzie on zdecydowanie atrakcyjniejszy niż zakup gotowego zestawu za kilkaset złotych.


Napisy Love i Miłość to kolejne ciekawe rozwiązanie, które bardzo często spotykam na weselach. Są one w różnych stylach i wielkościach. Są napisy wykonane czcionką pisaną i drukowaną z ciepłą, zimną i ledową barwą światła. Bardzo często Goście wykonują sobie zdjęcia przy napisach.Posiadam bardzo duży wybór napisów Love i Miłość i zapraszam do mojej wypożyczalni.

Karykaturzysta 


Na wesele można zaprosić również karykaturzystę. Nie jest to jednak tania atrakcja biorąc pod uwagę ilość zaproszonych Gości. Tak naprawdę nie ma możliwości zrobienia karykatury każdemu z Gości.

Występ gwiazdy na weselu 


Wesele może również uatrakcyjnić występ zaproszonej gwiazdy. Wiąże się to jednak z bardzo wysokim kosztem honorarium w przypadku znanego artysty oraz zapewnieniem mu dodatkowych uwarunkowań sprzętowych. Oczywiście są artyści którzy występują z pół playbacku, bez zespołu i w takim przypadku koszty będą zdecydowanie niższe.

Barman na wesele 


Na wesele można zaprosić barmana, który będzie przygotowywał dla Gości drinki, oraz może przeprowadzić widowiskowy pokaz barmański. Kolorowe i zmyślne drinki cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród kobiet. 
Wymieniłem tylko niektóre atrakcje jakie spotyka się na weselach. Jeżeli będą Państwo zainteresowani atrakcjami na swoim weselu zapraszam do współpracy z moją firmą www.centrumuslugweselnych.pl. Jesteśmy największą firmą w Małopolsce oferująca atrakcje na wesele. 

Wojciech Wysowski

Atrakcje na weselne
© 2023 | DJ Wojtek | Wszelkie prawa zastrzeżone
DJ WOJTEK. Najlepszy DJ na Wasze wesele! Wesele inne niż wszystkie!

Telefon : 506 198 845

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram